Zestaw głośnikowy A2 - AudioCrystal A2

producent AudioCrystal A2

Zestaw głośnikowy A2

W zestawach AudioCrystal obudowy są wykonane z wysokiej jakości płyty MDF, produkcja obudów głośnikowych odbywa się w polskiej fabryce, każda obudowa jest wewnątrz solidnie wytłumiona, przetworniki użyte w kolumnach AudioCrystal pochodzą od polskiego producenta STX, kolumny są wyposażone w dobrej jakości zwrotnice z wykorzystaniem kondensatorów foliowych (w tej kategorii cenowej wielu producentów używa tanie i mniej stabilne kondensatory elektrolityczne), do tego solidne miedziane okablowanie wewnętrzne polskiej marki Elektrokabel.

Model A2 to wydajny duży zestaw o bardzo solidnej podstawie basowej, bas jest szybki w dużej ilości i świetnie kontrolowany dzięki czemu kolumny te świetnie sobie radzą w dużych metrażach, do tego szeroka i detaliczna średnica o bardzo dobrej liniowości i precyzji, zestaw dedykowany dla oczekujących od kolumn wysokiej dynamiki, jakości oraz wydajności. Zapraszamy na odsłuchy podczas których możesz odsłuchać oraz porównać ze sobą dowolne zestawy z naszej oferty.

Parametry Techniczne


Moc nominalna160 W
Moc maksymalna260 W
Impedancja8 Ohm
Pasmo przenoszenia27 - 22 000 Hz
Efektywność 91dB
Waga23,7 kg /sztuka
KonstrukcjaTrójdrożna, bass-reflex
4 głośniki nisko-tonowe STX 17cm
Głośnik średnio-tonowy STX 13cm
Głośnik wysoko-tonowy modyfikowany STX cewkowy
w zestawie z kolumną znajduje się maskownica, kolce oraz stalowe podstawki pod kolce
Dostępne kolory:czarny

Recenzje


Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.