O Nas

„Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość, wzornictwo i sprawną obsługę ... "

O Firmie Studio Dźwięku

Firma Studio Dźwięku powstała na początku 2009r. nabyta wiedza w dziedzinie audio pozwoliła nam na stworzenie kompleksowej oferty przy doborze sprzętu audio. Z dnia na dzień poszerzamy nasze horyzonty, dzięki czemu możemy zwiększać oferowany przez nas asortyment.

Image description

 

Naszym priorytetem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów audio. Dlatego też na każdym etapie sprzedaży prowadzimy szczegółowe doradztwo przy doborze zestawów głośnikowych, głośników oraz akcesoriów głośnikowych.

Atutem Studia Dźwięku jest szeroki asortyment, dzięki któremu skompletują Państwo cały zestaw audio.

Misija Firmy

Według nas nie sztuką jest sprzedać sprzęt audio Klientowi ale sztuką jest doradzić, wysłuchać potrzeb klienta a następnie zaoferować mu odpowiedni produkt zaspokajający jego potrzeby.

Słowo od Założyciela

Dźwięk wydobywający się z kolumn głośnikowych towarzyszy mi od dłuższego czasu, według mnie idealna kolumna głośnikowa to taka, która potrafi uwodzić dźwiękiem w taki sam sposób jak ulubiona kapela grająca swój koncert.

Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny, i napełniać łzami oczy kobiety.

Ludwik Van Beethoven

Życzę Państwu zadowolenia z oferowanych przez naszą firmę produktów.