O Nas

„Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość, wzornictwo i sprawną obsługę ... "

O Firmie Studio Dźwięku

Od 2008 roku zajmujemy się dźwiękiem uparcie zgłębiając tajniki melodii, poszukując idealnego brzmienia. Z uwagą pochylamy się nad sprzętem audio, który przetwarza, konwertuje i zdolny jest wydobywać dźwięk w najbardziej doskonalej formie, w jego najczystszej postaci.

Image description

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Studio Dźwięku, gdzie pośród szerokiego wyboru produktów audio znajdziecie Państwo kolumny głośnikowe, obudowy głośnikowe, wzmacniacze, amplitunery, akcesoria głośnikowe, głośniki niskotonowe, głośniki wysokotonowe, głośniki średniotonowe oraz wiele innych artykułów audio.

Misja Firmy

Oferujemy Państwu tylko takie produkty, które zdobyły nasze zaufanie. Pragniemy dać Wam gwarancję jakości na najwyższym poziomie.

Parametry i możliwości każdego sprzętu audio sprawdzamy sami doświadczalnie, dopiero potem z pełną odpowiedzialnością możemy go Państwu przedstawić.

Służymy także pomocą i doradztwem w wyborze odpowiednich artykułów. Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa klienta, atutem zaś szeroki asortyment, który pomoże Wam skompletować zestaw audio odpowiadający Waszym potrzebom.

Słowo od Założyciela

Doświadczanie muzyki to pasja – powinno być zjawiskowe oraz odbywać się w sposób możliwie idealny. Niezmiernie cenię sobie jakość płynącego z kolumn głośnikowych dźwięku. Im doskonalsze brzmienie głośników, tym bardziej spotęgowana przyjemność czerpana ze słuchania muzyki. Idealny efekt osiąga się wówczas, gdy jakość brzmienia płynąca z domowych głośników jest niemal identyczna do tej, która uwodzi nas na koncercie.

Zapraszamy.