Obudowy Głośnikowe

 

Obudowy Głośnikowe

Obudowy głośnikowe to pierwsze, co przyciąga nasz wzrok, ponieważ kształtuje wizerunek produktu. Studio Dźwięku to przodujący, polski producent obudów głośnikowych, który wciąż dokonuje rewolucji w tej branży. Obudowa głośnikowa stanowi integralną część kolumny i niezwykle istotny element nie tylko ze względu na jej prezencje. Pełni ona funkcję pudła rezonansowego stąd tak wielka uwaga, jaką przykłada do technologii produkcji firma Studio Dźwięku.

Od początku głównym zamysłem firmy Studio Dźwięku była produkcja obudów głośnikowych na dużą skalę, odpowiednio przygotowany park maszynowy pozwala na dzienne wytworzenie 200 obudów oklejonych pcv. Niewielkie koszty wytworzenia obudowy głośnikowej przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów pozwalają nam na uzyskanie miana lidera produkcyjnego na terytorium UE.

Wykonane przez nas obudowy głośnikowe charakteryzują się doskonałą jakością przy niewielkiej cenie wytworzenia, całość wykończenia przygotowana jest zwykle z rozmysłem i skupia się na ciekawym i niebanalnym designie np. rodem z lat wcześniejszych, gdy trudno było o dobrej klasy materiały. Pod zasłoną zamierzchłej stylizacji kryje się jednak technologia z najwyższej półki. Precyzyjne podferzowania, dokładne wycięcia na maszynach CNC , a nawet celowo wykorzystana w niektórych zestawach głośnikowych płyta MDF, to tylko nieliczne materiały, na jakich bazuje firma Studio Dźwięku. To, co wydaje się być najważniejsze, to zastosowanie precyzyjnej i nowoczesnej technologii przejawiającej się choćby w perfekcyjnym wykończeniu obudowy, powtarzalności produktu czy specjalnych materiałach redukujących odbicia.

Zapraszamy do składania zapytań cenowych na wykonanie obudów głośnikowych.

Pojedyńcze Obudowy DIY mogą Państwo również zakupić na naszym sklepie internetowym

Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.