O firmie Pylon Audio

 

Naszymi słowami o firmie Pylon Audio

Pylon S.A. to nowa marka na rynku elektroakustycznym, która od samego początku okazała się prawdziwą rewelacją, zdobywając kolejne nagrody i wyróżnienia. Spółkę Pylon tworzą specjaliści o wieloletnim doświadczeniu w branży, którzy nie boją się nowych wyzwań. Zespół w Pylon Audio swoją wiedzę wykorzystuje w projektowaniu innowacyjnych głośników oraz zestawów głośnikowych dla producentów sprzętu elektroakustycznego.

Pylon Audio specjalizuje się również w tworzeniu projektów przestrzennego zagospodarowania dźwięku, dopasowując je do specyfiki Klienta, jego oczekiwań oraz charakteru wnętrza. Najwyższej jakości brzmienie to efekt zaangażowania całego zespołu i dziesiątek godzin poświęconych testom odsłuchowym. Każdy produkt musi spełniać standardy liderów w branży - dzięki temu, pierwszoklasowy sprzęt można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

W swoim modelu biznesowym PYLON S.A. zakłada uzyskanie oceny nowego produktu u liczących się na rynku polskim recenzentów branżowych oraz weryfikację rynkową pilotażowej serii wyrobów.

Pylon Audio ma jeden zasadniczy cel – nieustanny rozwój marki i produktów, aby nie tylko sprostać światowym standardom, ale zawsze być o krok przed konkurencją.