Zestaw głośnikowy Amber - Pylon Audio

producent Pylon Audio

Zestaw głośnikowy Amber

Zestaw głośnikowy Amber to kolumny stworzone do grania muzyki rozrywkowej, odznaczające się wyjątkowo dynamicznym, żywym i ekspresyjnym brzmieniem.

Dzięki zastosowaniu dużego głośnika niskotonowego, o średnicy 27 cm oraz dodatkowo wyposażonego w potężny układ magnetyczny możliwe jest osiąganie w zestawie głośnikowy Amber wysokich poziomów ciśnienia akustycznego, przy jednoczesnym zachowaniu niskich zniekształceń. Całości dopełnia kompresyjny głośnik wysokotonowy, wyposażony w tubę poprawiającą efektywność i obniżającą zniekształcenia w kluczowym zakresie wyższej średnicy.

Kolumny Amber przeznaczone są zarówno do nagłaśniania niedużych oraz średniej wielkości lokali, jak i do odsłuchu w domowych systemach stereo. Dzięki perfekcyjnie dopracowanej zwrotnicy, możliwe jest nie tylko świetne oddanie energii zawartej w muzyce popularnej, lecz również zaskakująco wyrafinowana prezentacja jazzu, czy muzyki klasycznej, co rzadko zdarza się w kolumnach tego typu.

Parametry Techniczne


Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia38 - 20 000 Hz
Efektywność92dB
Wymiary [W x H x D]310 x 600 x 322mm (340 mm z maskownicą)
Waga 17 kg / sztuka
Głośnik niskotonowy Pylon Audio PSW 27-400.08
Głośnik wysokotonowyPylon Audio PST C-500.08
Gwarancja36 miesięcy
Dostępne kolory: Wybarwienie: czarny, orzech, wenge

Recenzje


Dlaczego przedstawiamy Państwu ofertę Pylon Audio?

Proponując Państwu ofertę firmy Pylon Audio kierujemy się absolutną pewnością, co do jakości oferowanych produktów goszczących na rynku od niedawna. Jesteśmy przekonani, że trafią do szerokiego grona odbiorców i usatysfakcjonują naszych klientów. To polska marka produktu, który ze względu na szereg zalet stopniowo lecz zdecydowanie wkracza na rynek. Cechą wyróżniającą markę Pylon Audio jest oczywiście jakość. Staranne wykonanie, precyzyjna stolarka, ciekawa kolorystyka, to garść zewnętrznych zalet kolumn głośnikowych, których prezencję docenili już wyborni audiofile.

Kolumny marki Pylon Audio wyróżnia jednak przede wszystkim doskonałe brzmienie oraz czystość dźwięku dorównująca produktom z dużo wyższej półki cenowej. Trafiamy tym samym w sedno! Zestawy głośnikowe Pylon Audio stanowią najbardziej konkurencyjny cenowo produkt tej klasy, a jakością przewyższają nawet ich droższe odpowiedniki. Pylon Audio udowadnia, że dorównuje renomowanym, zagranicznym wyrobom. Wszelkie podzespoły niezbędne do produkcji zestawów głośnikowych jak obudowy, membrany czy zawieszenie powstały w naszym kraju.

Produkty Pylon Audio są owocem efektywnej pracy naszych inżynierów, dogłębnej znajomości rynku oraz obserwacji najlepszych produktów audio. Możemy być dumni, że produkt tak wysokiej jakości jak kolumny firmy Pylon Audio powstają na rodzimym gruncie, a o wysokim standardzie świadczą m.in. liczne zamówienia firm zagranicznych.

Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.