Zestaw głośnikowy Pearl - Pylon Audio

producent Pylon Audio

Zestaw głośnikowy Pearl Front

Zestawy głośnikowe Pylon Audio Pearl to dwudrożne kolumny wolnostojące, oparte o starannie wyselekcjonowane przetworniki. Głośnik wysokotonowy posiada tekstylną kopułkę oraz wzmocniony układ magnetyczny. Głośnik niskotonowy ze sztywną membraną z włókna szklanego, ma dodatkową wentylację pod dolnym zawieszeniem, redukującą zjawisko kompresji przy większych poziomach głośności. Solidna obudowa ze wzmocnieniem oraz okablowanie linką z miedzi beztlenowej i komponenty w zwrotnicy dopełniają całości od strony konstrukcyjnej.

Jednak to, co najważniejsze w każdych kolumnach to ich brzmienie. Dziesiątki godzin spędzonych na testach odsłuchowych i porównaniach z droższymi konstrukcjami sprawiły, że model Pearl jest dopracowany w każdym najmniejszym szczególe.Rozmieszczenie głośników jest zoptymalizowane pod kątem maksymalnego zbliżenia centr akustycznych oraz zgrania fazowego.

Już po kilku chwilach obcowania z zestawami Pearl kolumny uwodzą wyjątkową naturalnością odtwarzanej muzyki. W efekcie dźwięk jest wręcz nieprawdopodobnie angażujący. Te cechy, w połączeniu ze świetnym wykonaniem sprawiają, że zestawy Pearl są wyjątkową propozycją w swojej kategorii cenowej.

Parametry Techniczne

Impedancja6 Ω
Pasmo przenoszenia43 - 23 000 Hz
Efektywność88dB
Wymiary [W x H x D]200 x 900 x 250 mm
Waga12 kg
Głośnik niskotonowy GDN 17/40 4 Ohm
Głośnik wysokotonowyGDWK 10/80/26 8 Ohm
Gwarancja36 miesięcy
Dostępne kolory: Wybarwienie: czarny, orzech, wenge
Wybarwienie specjalne: biały oraz czarny wysoki połysk

Recenzje i Opinie - Pearl Front firmy Pylon Audio

Czytaj Recenzję - HighFidelity Czytaj Recenzję - Stereo i Kolorowo - Underground Najlepszy Produkt 2011

Krótka Opinia od nas na temat zestawu głośnikowego - Pearl Front firmy Pylon Audio

Pierwsze, co przychodzi nam na myśl mówiąc o nowych, wolnostojących kolumnach Pearl Front to - wysoka jakość za niewiarygodnie niską cenę. Głośniki Pearl Front to jeden z najnowszy produkt firmy Pylon Audio, która wnosi powiew świeżości w branżę audio. Okazuje się, że produkt wyjątkowo udany, o niezwykle konkurencyjnej cenie.

To wspaniały pomysł – wypuścić kolumny, które jakością dorównują głośnikom produkowanym przez doświadczone i renomowane firmy na branżowym rynku. Głośniki Pearl Front nie potrzebują wybujałych recenzji – doskonale bronią się same. Ciekawa kolorystyka zewnętrzna przysporzy wrażeń płynących z odsłuchu, kiedy zasiądziecie wygodnie w domowym zaciszu. Dojrzały dźwięk, zharmonizowane brzmienie i bas o dużej dynamice – oto jak w kilku słowach można opisać głośniki, które upodobała sobie firma Studio Dźwięku.

Te dwudrożne konstrukcje grają jak jedno źródło dźwięku i z chwili na chwilę coraz bardziej zachwycają doskonałym, czystym brzmieniem. Zadziwia także strona konstrukcyjna produktu, który przewyższa własną kategorię cenową. Uposażenie głośników w tak dobrej klasy podzespoły, za tak niewielką cenę - wprawia w zdumienie.

To prawdziwy przełom na rynku artykułów audio, tym bardziej, że produkt jest dziełem polskiej firmy, która mimo doświadczenia zdobytego dzięki współpracy przy podobnych projektach – prezentuje głośniki Pearl Front, jako swój pierwszy produkt. Mimo drobnych minusów, które w całości usprawiedliwia przynależność do swej niskiej kategorii cenowej – głośniki Pearl Front stanowią przyzwoitą alternatywę dla bardzo drogiego sprzętu audio.

Dlaczego przedstawiamy Państwu ofertę Pylon Audio?

Proponując Państwu ofertę firmy Pylon Audio kierujemy się absolutną pewnością, co do jakości oferowanych produktów goszczących na rynku od niedawna. Jesteśmy przekonani, że trafią do szerokiego grona odbiorców i usatysfakcjonują naszych klientów. To polska marka produktu, który ze względu na szereg zalet stopniowo lecz zdecydowanie wkracza na rynek. Cechą wyróżniającą markę Pylon Audio jest oczywiście jakość. Staranne wykonanie, precyzyjna stolarka, ciekawa kolorystyka, to garść zewnętrznych zalet kolumn głośnikowych, których prezencję docenili już wyborni audiofile.

Kolumny marki Pylon Audio wyróżnia jednak przede wszystkim doskonałe brzmienie oraz czystość dźwięku dorównująca produktom z dużo wyższej półki cenowej. Trafiamy tym samym w sedno! Zestawy głośnikowe Pylon Audio stanowią najbardziej konkurencyjny cenowo produkt tej klasy, a jakością przewyższają nawet ich droższe odpowiedniki. Pylon Audio udowadnia, że dorównuje renomowanym, zagranicznym wyrobom. Wszelkie podzespoły niezbędne do produkcji zestawów głośnikowych jak obudowy, membrany czy zawieszenie powstały w naszym kraju.

Produkty Pylon Audio są owocem efektywnej pracy naszych inżynierów, dogłębnej znajomości rynku oraz obserwacji najlepszych produktów audio. Możemy być dumni, że produkt tak wysokiej jakości jak kolumny firmy Pylon Audio powstają na rodzimym gruncie, a o wysokim standardzie świadczą m.in. liczne zamówienia firm zagranicznych.

Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.