Zestaw głośnikowy Sapphire - Pylon Audio

producent Pylon Audio

Zestaw głośnikowy Sapphire

Zestaw głośnikowy Sapphire to referencyjny zestaw głośnikowy, oparty w całości o OEM-owe rozwiązania firmy Pylon Audio. Wszystkie głośniki użyte w zestawie, są optymalizowane nie tylko pod kątem uzyskania doskonałych możliwości własnych, ale również pod kątem współpracy między sobą. Głośnik niskotonowy to 22cm jednostka z silnym układem magnetycznym, klasyczną papierową membraną i wentylacją cewki. Na średnicy pracuje wyspecjalizowany przetwornik 14cm, z zaawansowanym układem magnetycznym wyposażonym w miedziane pierścienie farady'a, redukujące zniekształcenia do minimum, w tym krytycznym zakresie częstotliwości. Całości dopełnia jedwabna kopułka o średnicy 25mm, wyposażona w aluminiowy front oraz podwójny magnes ze zintegrowaną komorą wytłumiającą.

Główną misją przy projektowaniu zestawów Sapphire było osiągnięcie kluczowych zalet układu 3 drożnego, przy jednoczesnym zminimalizowaniu jego wad. W rezultacie kolumny zapewniają nie tylko pełną skalę dźwięku, dużą dynamikę i zdolność wytwarzania wysokich poziomów ciśnienia akustycznego, lecz poprzez odpowiednią optymalizację zwrotnicy, potrafią także zagrać już w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach. Specjalnie dobrany kształt frontu służy wyrównaniu charakterystyk głośników wysoko i średniotonwych, zaś w środku obudowy znajduje się skośna przegroda redukująca fale stojące.

Mimo tak zaawansowanej i dopracowanej konstrukcji od strony technicznej, jak zwykle w przypadku zestawów marki Pylon Audio, finalny szlif modelu Sapphire został nadany poprzez dziesiątki godzin testów odsłuchowych i porównań z droższymi kolumnami. Tylko tak kompleksowe podejście, gwarantuje uzyskanie doskonałego brzmienia, a co za tym idzie w pełni wiarygodnej iluzji obcowania z muzykami w pomieszczeniu odsłuchowym.

Parametry Techniczne


Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia35Hz-22KHz (+/-2dB)
Efektywność90dB
Wymiary [W x H x D]240 x 1000 x 300 mm
Waga22 kg
Głośnik niskotonowy Pylon Audio PSW 22-200.08
Głośnik średniotonowy Pylon Audio PSM 15-150.08
Głośnik wysokotonowyPylon Audio PST T-100.08
Obudowa typubasrefleks
Gwarancja36 miesięcy
Dostępne kolory: Wybarwienie: czarny, orzech, wenge

Recenzje i Opinie - Sapphire firmy Pylon Audio


Dlaczego przedstawiamy Państwu ofertę Pylon Audio?

Proponując Państwu ofertę firmy Pylon Audio kierujemy się absolutną pewnością, co do jakości oferowanych produktów goszczących na rynku od niedawna. Jesteśmy przekonani, że trafią do szerokiego grona odbiorców i usatysfakcjonują naszych klientów. To polska marka produktu, który ze względu na szereg zalet stopniowo lecz zdecydowanie wkracza na rynek. Cechą wyróżniającą markę Pylon Audio jest oczywiście jakość. Staranne wykonanie, precyzyjna stolarka, ciekawa kolorystyka, to garść zewnętrznych zalet kolumn głośnikowych, których prezencję docenili już wyborni audiofile.

Kolumny marki Pylon Audio wyróżnia jednak przede wszystkim doskonałe brzmienie oraz czystość dźwięku dorównująca produktom z dużo wyższej półki cenowej. Trafiamy tym samym w sedno! Zestawy głośnikowe Pylon Audio stanowią najbardziej konkurencyjny cenowo produkt tej klasy, a jakością przewyższają nawet ich droższe odpowiedniki. Pylon Audio udowadnia, że dorównuje renomowanym, zagranicznym wyrobom. Wszelkie podzespoły niezbędne do produkcji zestawów głośnikowych jak obudowy, membrany czy zawieszenie powstały w naszym kraju.

Produkty Pylon Audio są owocem efektywnej pracy naszych inżynierów, dogłębnej znajomości rynku oraz obserwacji najlepszych produktów audio. Możemy być dumni, że produkt tak wysokiej jakości jak kolumny firmy Pylon Audio powstają na rodzimym gruncie, a o wysokim standardzie świadczą m.in. liczne zamówienia firm zagranicznych.

Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.