Zestaw głośnikowy Topaz 20 - Pylon Audio

producent Pylon Audio

Zestaw głośnikowy Topaz 20

Nowa seria zestawów głośnikowych Topaz 20 to dwudrożny zestaw głośnikowy zbudowany w oparciu o starannie wyselekcjonowane celulozowe przetworniki. Głośnik średniowysokotonowy zapewnia rzadko spotykaną finezję i naturalność w reprodukowanym przez siebie paśmie, jego uzupełnieniem jest 17cm głośnik niskośredniotonowy z powlekaną membraną. Tradycyjnie firma Pylon Audio wykonała zwrotnicę z komponentów wysokiej klasy, której dopełnieniem jest okablowanie z miedzi beztlenowej.

Jeżeli uwiodło Państwa brzmienie kolumn Pearl, to z pewnością dacie się ponieść magii zestawu głośnikowego Topaz 20, który charakteryzuje się jeszcze precyzyjniejszą sceną, spójnością oraz naturalnością barwy brzmienia. Niepowtarzalne w tym zakresie cenowym wokale i plastyka średnich tonów pozwalają na uzyskanie spektaklu płynności oraz emocji, a przy tym poczucie obcowania z dużą konstrukcją, dysponującą solidnym fundamentem basowym. Całość brzmienia przyprawiona jest klimatem pięknej, analogowej barwy.

Kolumny Topaz 20 dzięki swej ujmującej muzykalności sprawdzą się z każdym gatunkiem muzycznym w pomieszczeniach do 30m2.

Parametry Techniczne


Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia38 - 20 000 Hz
Efektywność 86dB
Wymiary [W x H x D]210 x 930 x 250 mm
Waga 18 kg / sztuka
Głośnik niskotonowyPylon Audio PSW 17-80.8
Głośnik wysokotonowyPylon Audio PST T-70.08
Gwarancja36 miesięcy
Dostępne kolory:wenge, orzech

Recenzje i Opinie - Topaz 20 firmy Pylon Audio

Recenzje:

Recenzja sporządzona przez - Stereo i Kolorowo - Underground - Czytaj Recenzja sporządzona przez - Stereo i Kolorowo - Underground - Pobierz

Zapowiedzi:

Zapowiedź testu sporządzona przez - Stereo i Kolorowo - Underground - Czytaj Zapowiedź testu sporządzona przez - Stereo i Kolorowo - Underground - Pobierz

Recenzje:

Recenzja sporządzona przez - HD-Opinie.pl - Czytaj Recenzja sporządzona przez - HD-Opinie.pl - Pobierz

Zapowiedzi:

Zapowiedź testu sporządzona przez - HD-Opinie.pl - Czytaj Zapowiedź testu sporządzona przez - HD-Opinie.pl - Pobierz

Wyróżnienia:

Produkt Roku 2012 przyznany przez - HD-Opinie.pl - Czytaj Produkt Roku 2012 przyznany przez - HD-Opinie.pl - Pobierz

Wywiad:

Wywiad z przedstawicielem Pylon Audio w czasie AudioShow 2012 - HD-Opinie.pl - Czytaj Wywiad z przedstawicielem Pylon Audio w czasie AudioShow 2012 - HD-Opinie.pl - Pobierz

Relacja z AudioShow 2012:

Krótka relacja z pokoju Pylon Audio w czasie AudioShow 2012 - HighFidelity.pl - Czytaj Krótka relacja z pokoju Pylon Audio w czasie AudioShow 2012 - HighFidelity.pl - Pobierz

Dlaczego przedstawiamy Państwu ofertę Pylon Audio?

Proponując Państwu ofertę firmy Pylon Audio kierujemy się absolutną pewnością, co do jakości oferowanych produktów goszczących na rynku od niedawna. Jesteśmy przekonani, że trafią do szerokiego grona odbiorców i usatysfakcjonują naszych klientów. To polska marka produktu, który ze względu na szereg zalet stopniowo lecz zdecydowanie wkracza na rynek. Cechą wyróżniającą markę Pylon Audio jest oczywiście jakość. Staranne wykonanie, precyzyjna stolarka, ciekawa kolorystyka, to garść zewnętrznych zalet kolumn głośnikowych, których prezencję docenili już wyborni audiofile.

Kolumny marki Pylon Audio wyróżnia jednak przede wszystkim doskonałe brzmienie oraz czystość dźwięku dorównująca produktom z dużo wyższej półki cenowej. Trafiamy tym samym w sedno! Zestawy głośnikowe Pylon Audio stanowią najbardziej konkurencyjny cenowo produkt tej klasy, a jakością przewyższają nawet ich droższe odpowiedniki. Pylon Audio udowadnia, że dorównuje renomowanym, zagranicznym wyrobom. Wszelkie podzespoły niezbędne do produkcji zestawów głośnikowych jak obudowy, membrany czy zawieszenie powstały w naszym kraju.

Produkty Pylon Audio są owocem efektywnej pracy naszych inżynierów, dogłębnej znajomości rynku oraz obserwacji najlepszych produktów audio. Możemy być dumni, że produkt tak wysokiej jakości jak kolumny firmy Pylon Audio powstają na rodzimym gruncie, a o wysokim standardzie świadczą m.in. liczne zamówienia firm zagranicznych.

Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.