Zestaw głośnikowy Fiesta / Siesta - Tonsil

producent Tonsil

Zestaw głośnikowy Fiesta / Siesta Front firmy Tonsil

Wysokiej klasy zestawy HiFi produkowany przez firmę Tonsil. Laureat prestiżowej Nagrody Roku 2007 magazynu HighFidelity :
„...to wyjątkowo udane kolumny, które są w stanie zapewnić swojemu posiadaczowi mnóstwo przyjemności płynącej ze słuchania w tak sprzyjających warunkach.... ' Wojciech Pacuła
Kolumny Fiesta oferują niebywałe w swoim zakresie cenowym barwy dźwięku i przestrzeń. Zestawy potrafią zauroczyć niewymuszoną i niezwykle muzykalną prezentacją od pierwszych minut obcowania z nimi. Smukła, dopracowana w detalach, doskonale wpasowująca się w każde pomieszczenie konstrukcja.

Fiesta Front stworzona przez firmę Tonsil stanowi podstawę serii Fiesta w której znajdują się ponadto głośnik centralny Fiesta Central oraz satelitarne Fiesta SAT stanowiące wraz z firmowym subwooferem wysokiej klasy system Kina Domowego.
Kolumny Fiesta producenta Tonsil dedykowane są do pomieszczeń 15-30m2 w systemie stereo, oraz do 50m2 w systemie Kina Domowego.


Parametry Techniczne - Fiesta / Siesta Front firmy Tonsil

Impedancja6 Ω
Pasmo przenoszenia 45 - 25 000 Hz
Efektywność 89dB
Wymiary [W x H x D] 200 x 1170 x 238mm
Waga 20 kg
Głośnik niskotonowy2 x GDN 15/40/5 8 Ω
Głośnik wysokotonowy GDWK 10/80/26 8 Ω
Gwarancja24 miesiące
Dostępne kolory: Wybarwienie: czarny, wenge, orzech

Recenzje i Opinie - Fiesta Front firmy Tonsil

Czytaj Opinie - Ceneo.pl Czytaj Opinie - Opineo.pl Recenzja "HighFidelity Online"

Dlaczego przedstawiamy Państwu ofertę Tonsil?

Odpowiedź jest prosta - jakość wykonania produktów tej polskiej firmy znana jest na całym świecie - doskonałe brzmienie głośników, stolarka na najwyższym poziomie jest jednym z wielu atutów tej firmy. Wszystkie podzespoły do produkcji głośników są wytwarzane w Tonsilu - cewki, membrany, zawieszenie. Myśl technologiczna jest owocem długoletniej pracy naszych polskich Inżynierów.

Przykładem doskonałej jakości głośników produkowanych przez firmę Tonsil mogą być m.in. liczne zamówienia składane przez firmy zagraniczne.

Długoletnia znajomość produktu oraz charakterystyki jego brzmienia pozwoliła nam na stworzenie opisu zestawów głośnikowych własnoręcznie przez nas.

Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.