Zestaw głośnikowy Maestro II - Tonsil

producent TAC S.A.

Zestaw głośnikowy Maestro II 180 (front) firmy Tonsil

Kolumny Maestro II 180 wyprodukowane przez firmę Tonsil zostały zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących plastycznego, spójnego brzmienia z pełnym basem. Bardzo przyjemne w odbiorze dzięki zastosowaniu polipropylenowych membran głośników basowych i średniotonowych oraz miękkiej tekstylnej kopułki wysoko tonowej. Relaksujący charakter brzmienia w połączeniu z ładną przestrzenią składa się na charakter dźwięku jaki możecie mieć Państwo u siebie w domu.

Zadbano o to by kolumny były łatwym partnerem dla wzmacniaczy i amplitunerów kina domowego. Efektywność 90dB i impedancja 8 ohm nie sprawi kłopotu żadnemu z nich. Zestawy Maestro II 180 marki Tonsil można obciążyć mocą maksymalną 180W.
Maestro II 180 stanowi podstawę serii Maestro w której znajdują się ponadto głośnik centralny Maestro Central oraz satelitarne Maestro SAT stanowiące wraz z firmowym subwooferem wysokiej klasy system Kina Domowego.
Kolumny dedykowane do pomieszczeń 15-30m2 w systemie stereo, oraz do 50m2 w systemie Kina Domowego.Parametry Techniczne - Maestro II 180 (front) firmy Tonsil

Impedancja 8 Ω
Pasmo przenoszenia 30 - 20 000 Hz
Efektywność90dB
Wymiary [W x H x D]240 x 1000 x 325mm
Waga 21 kg
Głośnik niskotonowy2x GDN 17/50/2 4 Ω
Głośnik średniotonowy GDN 15/40/4 8 Ω
Głośnik wysokotonowy GDWK 10/80/26 8 Ω
Gwarancja24 miesiące
Dostępne kolory: Wybarwienie: czarny, calvados, orzech

Recenzje i Opinie - Maestro II 180 (front) firmy Tonsil

Czytaj Opinie - Ceneo.pl Czytaj Opinie - Opineo.pl

Dlaczego przedstawiamy Państwu ofertę Tonsil?

Odpowiedź jest prosta - jakość wykonania produktów tej polskiej firmy znana jest na całym świecie - doskonałe brzmienie głośników, stolarka na najwyższym poziomie jest jednym z wielu atutów tej firmy. Wszystkie podzespoły do produkcji głośników są wytwarzane w Tonsilu - cewki, membrany, zawieszenie. Myśl technologiczna jest owocem długoletniej pracy naszych polskich Inżynierów.

Przykładem doskonałej jakości głośników produkowanych przez firmę Tonsil mogą być m.in. liczne zamówienia składane przez firmy zagraniczne.

Długoletnia znajomość produktu oraz charakterystyki jego brzmienia pozwoliła nam na stworzenie opisu zestawów głośnikowych własnoręcznie przez nas.

Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.