Zestaw głośnikowy Maestro II Sat /6-/ - Tonsil

producent Tonsil

Zestaw głośnikowy Maestro II 60 (sat) firmy Tonsil

Maestro II 60 Sat Podobnie jak w przypadku wszystkich konstrukcji satelitarnych Tonsilu zestawy zaprojektowane bezkompromisowo również pod kątem odsłuchu stereo. Otrzymujemy wszystkie brzmieniowe właściwości podłogowych Maestro II 180 a więc niewymuszoną plastykę, spójność i muzykalność brzmienia, oraz zaskakująco dynamiczny jak na rozmiary głośnika bas.

Relaksujący charakter brzmienia w połączeniu z ładną przestrzenią składa się na charakter dźwięku jaki możecie mieć Państwo siebie w domu. Zadbano o to by kolumny Maestro II Sat marki Tonsil były łatwym partnerem dla wzmacniaczy i amplitunerów kina domowego. W pomieszczeniach do 12m2 spełnią wszelkie wymogi stawiane kolumnom w tej klasie cenowej. Bardzo udana i kompletna brzmieniowo konstrukcja.


Parametry Techniczne - Maestro II 60 (sat) firmy Tonsil

Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia 65 - 20 000 Hz
Efektywność 85 dB
Wymiary [W x H x D]178 x 268 x 200mm
Waga 4 kg
Głośnik niskotonowyGDN 13/30/17 8 Ω
Głośnik wysokotonowy GDWK 8/10/2
Gwarancja24 miesiące
Dostępne kolory: Wybarwienie: czarny, wenge, orzech

Dlaczego przedstawiamy Państwu ofertę Tonsil?

Odpowiedź jest prosta - jakość wykonania produktów tej polskiej firmy znana jest na całym świecie - doskonałe brzmienie głośników, stolarka na najwyższym poziomie jest jednym z wielu atutów tej firmy. Wszystkie podzespoły do produkcji głośników są wytwarzane w Tonsilu - cewki, membrany, zawieszenie. Myśl technologiczna jest owocem długoletniej pracy naszych polskich Inżynierów.

Przykładem doskonałej jakości głośników produkowanych przez firmę Tonsil mogą być m.in. liczne zamówienia składane przez firmy zagraniczne.

Długoletnia znajomość produktu oraz charakterystyki jego brzmienia pozwoliła nam na stworzenie opisu zestawów głośnikowych własnoręcznie przez nas.

Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.