Zestaw głośnikowy Maestro S - Tonsil

producent TAC S.A.

Zestaw głośnikowy Maestro S firmy Tonsil

Kolumny Maestro S producenta Tonsil zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących plastycznego, przestrzennego brzmienia z odrobiną drapieżności uzupełnionego pełnym basem. Membrany głośników wykonane podobnie jak w utytułowanej Fieście z włókna szklanego. Materiał membran sprawia że brzmienie jest jednocześnie przyjemne w odbiorze i szczegółowe.

Miękka, tekstylna kopułka wysokotonowa daje poczucie pełnego komfortu podczas odsłuchu. Możecie się Państwo spodziewać, ze wszelkie gitary, przeszkadzajki, instrumenty smyczkowe zabrzmią na Maestro S ekscytująco i z należytą dozą realizmu. Ostrzejsza muzyka rockowa kulturalnie, z odpowiednim wypełnieniem, ale też zadziornością tak potrzebną dla oddania charakteru tych nagrań.

Szukając kolumn o soczystym charakterze brzmienia w połączeniu z sugestywną przestrzenią koniecznie musicie Państwo wziąć pod uwagę Maestro S marki Tonsil. Zadbano o to by kolumny były łatwym partnerem dla wzmacniaczy i amplitunerów kina domowego.
Efektywność 90dB i impedancja 8 ohm nie sprawi kłopotu żadnemu z nich. Zestawy Maestro S firmy Tonsil można obciążyć mocą maksymalną 180W.

Parametry Techniczne - Maestro S firmy Tonsil

Moc nominalna100 W
Moc maksymalna 180 W
Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia 30 - 20 000 Hz
Efektywność 90 dB
Wymiary [W x H x D] 240 x 1000 x 325mm
Waga 21 kg
Głośnik niskotonowy 2x GDN 17/40 4 Ω
Głośnik średniotonowy GDM 11/30 8 Ω
Głośnik wysokotonowy GDWK 10/80/19 8Ω
Gwarancja24 miesiące
Dostępne kolory: Wybarwienie: czarny

Recenzje i Opinie - Maestro S firmy Tonsil

Czytaj Opinie - Ceneo.pl Czytaj Opinie - Opineo.pl

Dlaczego przedstawiamy Państwu ofertę Tonsil?

Odpowiedź jest prosta - jakość wykonania produktów tej polskiej firmy znana jest na całym świecie - doskonałe brzmienie głośników, stolarka na najwyższym poziomie jest jednym z wielu atutów tej firmy. Wszystkie podzespoły do produkcji głośników są wytwarzane w Tonsilu - cewki, membrany, zawieszenie. Myśl technologiczna jest owocem długoletniej pracy naszych polskich Inżynierów.

Przykładem doskonałej jakości głośników produkowanych przez firmę Tonsil mogą być m.in. liczne zamówienia składane przez firmy zagraniczne.

Długoletnia znajomość produktu oraz charakterystyki jego brzmienia pozwoliła nam na stworzenie opisu zestawów głośnikowych własnoręcznie przez nas.

Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.