Zestaw głośnikowy Zeus - Tonsil

producent TAC S.A.

Zestaw głośnikowy Zeus Tonsil

Kolumny Zeus marki Tonsil to rozwiniecie do formy estradowej brzmienia kultowego Altusa. Zestawy głośnikowe zaprojektowane z myślą o nagłaśnianiu imprez tanecznych, pubów. Przeznaczone do muzyki rozrywkowej, tanecznej, Rocka. Brzmienie kolumn Zeus Tonsilu jest dynamiczne, mocne ale tez nienatarczywe, dzięki czemu możecie Państwo być pewni, ze zabawa zorganizowana z ich udziałem z całą pewnością będzie udana a zaproszeni goście z przyjemnością posłuchają muzyki odtwarzanej za pośrednictwem Zeusa.

Membrany głośników pomalowane efektownym lakierem zmieniającym barwę w zależności od kąta padania światła. Zeusy producenta Tonsil posiadają wysoką skuteczność, wysoką obciążalność, łatwość wysterowania, czyli wszystko to co niezbędne do zorganizowania udanej imprezy w kameralnych warunkach.

Parametry Techniczne - Zeus firmy Tonsil

Impedancja 4 Ω
Pasmo przenoszenia 50 - 20 000 Hz
Efektywność 94dB
Wymiary [W x H x D] 350 x 980 x 310mm
Waga 28 kg
Głośnik niskotonowy 2x GDN 30/120 8 Ω
Głośnik wysokotonowy GDWT 12-19/150 8 Ω
Gwarancja24 miesiące
Dostępne kolory: Wybarwienie: czarny

Recenzje i Opinie - Zeus firmy Tonsil

Czytaj Opinie - Ceneo.pl Czytaj Opinie - Opineo.pl

Dlaczego przedstawiamy Państwu ofertę Tonsil?

Odpowiedź jest prosta - jakość wykonania produktów tej polskiej firmy znana jest na całym świecie - doskonałe brzmienie głośników, stolarka na najwyższym poziomie jest jednym z wielu atutów tej firmy. Wszystkie podzespoły do produkcji głośników są wytwarzane w Tonsilu - cewki, membrany, zawieszenie. Myśl technologiczna jest owocem długoletniej pracy naszych polskich Inżynierów.

Przykładem doskonałej jakości głośników produkowanych przez firmę Tonsil mogą być m.in. liczne zamówienia składane przez firmy zagraniczne.

Długoletnia znajomość produktu oraz charakterystyki jego brzmienia pozwoliła nam na stworzenie opisu zestawów głośnikowych własnoręcznie przez nas.

Sklep internetowy kupglosnik.pl - otwarty 24h!

Aktualnie posiadamy w asortymencie sklepu zestawy głośnikowe marek - Pylon Audio, Tonsil, Roth Audio. Głośniki wysokotonowe, głośniki niskotonowe oraz głośniki średniotonowe.